Rok szkolny 2023/2024
Uczniowie klasy 6 brali udział w następujących konkursach:
- kilkoro uczniów uczestniczyło w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka
Angielskiego „Memory Master”- Kamila Leszczyna i Olivier Rogacz uzyskali tytuł
laureatów
II stopnia
- uczeń Olivier Rogacz przeszedł do drugiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka
Angielskiego dla uczniów województwa śląskiego, w którym uzyskał wysoki wynik
- uczniowie Kamila Leszczyna i Antoni Pietruszewski brali udział w Powiatowym Konkursie
z Języka Angielskiego ,,List do św. Mikołaja”
- oczekujemy na wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ,,Idiom..ink”,
w którym wzięli udział Kamila Leszczyna i Tymoteusz Kędziora
- uczennica Kamila Leszczyna- zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie na najpiękniejszą
dynię, I miejsce w Szkolnym Świątecznym Konkursie Plastycznym na bombkę, stroik,
kartkę
bożonarodzeniową
- uczeń Filip Gloc zajął II miejsce w Powiatowym Konkursie na Prezentację Multimedialną
pt. ,,Osobliwości Jury Krakowsko- Częstochowskiej”, zdobył wyróżnienie w Powiatowym
Konkursie Fotograficznym pt. ,,Jesień na Jurze” i I miejsce w Szkolnym Konkursie na
stroik,
bombkę lub kartkę bożonarodzeniową
- uczeń Natan Woźniak zdobył I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na ,,Sensoryczną
dekorację świąteczną”, udział – Filip Bajdor
Na wyróżnienie zasługuje uczennica Natalia Dynus, która za I półrocze osiągnęłą 100%
frekwencję.Klasa 5
W Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym z Języka Angielskiego „Memory Master”- Lena Jarząbek zdobyła tytuł laureata III stopnia.
Kl. III
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły”- Antonii Gloc III m-ce,
Konkurs Plastyczno-Techniczny „ Najpiękniejsza dynia” – II m-ce Antonii Gloc oraz Oktavia
Dreksler, III m-ce Mikołaj Mastalerz, wyróżnienia - Filip Murawski, Kuba Kotala, Laura
Bocian,
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Świąteczna Kartka”- II m-ce Filip Murawski, Świąteczny
Konkurs Plastyczny na „ Bombkę, stroik, kartkę bożonarodzeniową” II m-ce Antoni Gloc,Kl. II
- Jesienny konkurs plastyczno - techniczny na "Najpiękniejszą dynię" : I miejsce Maja Hiller,
- konkurs Plastyczno-Historyczny: „Jura przed laty i dziś – tajemnice jurajskich zamków i warowni” wyróżnienie: Nadia Zagórska,
- konkurs Plastyczny na Świąteczny Stroik, Ozdobę, Kartkę Świąteczną: I miejsce: Maja Praska, Maja Hiller, III miejsce: Oliwia Zielińska